خوش آمديد!
05:03 چهارشنبه 30 آبان ماه ، 1397
سایت جامع پرتوپزشكی و فیزیک پزشکی: Forums

www.medrad.ir - نمايش موضوعات - کمک برای رفتن به رشته مهندسی هسته
 سوالات رايج مربوط به تالارهاي گفتمان   جستجو    ليست كاربران   گروههاي كاربري    مشخصات   ورود به سيستم و كنترل پيغامهاي شخصي   ورود به سيستم
کمک برای رفتن به رشته مهندسی هسته

ارسال موضوع جديد   پاسخ به اين موضوع    www.medrad.ir صفحه اول انجمن -> مهندسی چرخه سوخت

نويسنده پيغام

mohammad3000
پرتوشناس ارشد
پرتوشناس ارشد

وضعيت: آفلاين
25 اسفند ماه ، 1387
تعداد ارسالها: 24
امتياز: 873
تشکر کرده: 0
تشکر شده 2 بار در 2 پست

ارسالارسال شده در: سه شنبه، 13 مرداد ماه ، 1388 11:20:01    موضوع مطلب: کمک برای رفتن به رشته مهندسی هسته پاسخ همراه با اعلان

به نام خدا
سلام

من الان در رشته فیزیک هسته ای تحصیل می کنم ومی خواهم در مقطع فوق لیسانس مهندسی هسته ای بخوانم ایا لازم است غیر از دروس فیزیک هسته ای دروس دیگری برای شرکت در کنکور مهندسی هسته ای بخوانم یعنی دروسی غیر از دروس رشته خودم باید بلد باشم؟ من از بعضی ها شنیدم همین دروس خودم را باید امتحان دهم از بعضی ها هم شنیدم باید خیلی خیلی دروس اضافه بخوانم لطفا راهنمایی ام کنید.
فعلا خدانگهدار

رويت مشخصات كاربر ارسال پيغام شخصي

نويسنده پيغام

amir_1985us
مدیر
مدیر

وضعيت: آفلاين
23 ارديبهشت ماه ، 1387
تعداد ارسالها: 22
امتياز: 5070
تشکر کرده: 0
تشکر شده 6 بار در 4 پست

ارسالارسال شده در: يكشنبه، 18 مرداد ماه ، 1388 15:24:22    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

اگر بخوای دانشگاه سراسری بخونی که باید درس های رشته مهندسی برق قدرت رو امتحان بدی. این هم درس هایی که باید بخونی :
تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند.
عضويت در سايت / ورود به سايت

اگر علوم و تحقیقات می خوای بخونی هم غیر زبان، ریاضی، فیزیک هسته ای باید دو تا درس دیگه از درس هایی مثل الکترومغناطیس، انتقال حرارت، رادیوبیولوژی و دزیمتری، آشکارساز های هسته ای و ... انتخاب کنی.

رويت مشخصات كاربر ارسال پيغام شخصي ارسال ايميل بازديد از سايت ارسال كننده مطلب شناسه Yahoo
تمامي مطالب ارسال شده:   
ارسال موضوع جديد   پاسخ به اين موضوع   

www.medrad.ir صفحه اول انجمن -> مهندسی چرخه سوخت

زمان پيشفرض سايت: ساعت گرينويچ + 3.5 ساعت
صفحه 1 از 1

نام کاربري:      کلمه عبور:     

~ يا ~
عضويت در سايت