سایت جامع پرتوپزشكی و فیزیک پزشکی: Forums

www.medrad.ir - نمايش موضوعات - در مورد رشته پرتوپزشکی
 سوالات رايج مربوط به تالارهاي گفتمان   جستجو    ليست كاربران   گروههاي كاربري    مشخصات   ورود به سيستم و كنترل پيغامهاي شخصي   ورود به سيستم
در مورد رشته پرتوپزشکی
رفتن به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4  بعدي

ارسال موضوع جديد   پاسخ به اين موضوع ارسال تشکر    www.medrad.ir صفحه اول انجمن -> مهندسی پرتو پزشکی

نويسنده پيغام

mortezaoptic
کاربر جدید
کاربر جدید

وضعيت: آفلاين
22 ارديبهشت ماه ، 1390
تعداد ارسالها: 1
امتياز: 32
تشکر کرده: 0
تشکر شده 0 بار در 0 پست

ارسالارسال شده در: پنجشنبه، 22 ارديبهشت ماه ، 1390 11:57:43    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

سلام خسته نباشید.میخاستم بدونم تو کارشناسی ارشد بازاره کاره پرتوپزشکی چجوریه؟

رويت مشخصات كاربر ارسال پيغام شخصي

نويسنده پيغام

ctx
کاربر جدید
کاربر جدید

29 ارديبهشت ماه ، 1390
امتياز: 43
تشکر شده 0 بار در 0 پست

ارسالارسال شده در: پنجشنبه، 29 ارديبهشت ماه ، 1390 12:01:52    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

ببخشید-من ترم 2 مهندسی پرتوپزشکی - دانشگاه آزادبروجردم می خواستم ببینم بعد ازاینکه فارغ التحصیل بشم این رشته اصلا نظام مهندسی داره؟یا4سال فقط وقتمونو تلف کردیم -خواهش می کنم جواب بدین..........

نويسنده پيغام

evo
پرتوشناس ارشد
پرتوشناس ارشد

22 آذر ماه ، 1389
تعداد ارسالها: 26
امتياز: 377
تشکر کرده: 5
تشکر شده 8 بار در 5 پست

ارسالارسال شده در: شنبه، 31 ارديبهشت ماه ، 1390 20:53:10    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

مدیر گروه فعلی پرتو پزشکی چه کسی هستش؟ چه جوری میتونم باهاش تماس بگیرم Smile

نويسنده پيغام

mmandanam
کاربر جدید
کاربر جدید

2 خرداد ماه ، 1390
امتياز: 54
تشکر شده 0 بار در 0 پست

ارسالارسال شده در: دوشنبه، 2 خرداد ماه ، 1390 14:25:39    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

با عرض سلام
من کنکور ارشد 90 آزاد رشت پرتو شرکت کردم.میخواستم بدونم امسال چند نفر برمیداره؟با چه درصدهایی تو دروس فیزیک هسته ای رادیوبیولوژی و دزیمتری شانس قبولی هست؟

نويسنده پيغام

GOLROZ
کاربر جدید
کاربر جدید

15 شهريور ماه ، 1390
امتياز: 13
تشکر شده 0 بار در 0 پست

ارسالارسال شده در: سه شنبه، 15 شهريور ماه ، 1390 22:18:58    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

سلام از بین رشته مهندسی برق و مهندسی پرتو پزشکی کدام برای خانم ها از لحاظ بازار کار بهتر است. مرسی

نويسنده پيغام

saghar21
کاربر جدید
کاربر جدید

19 شهريور ماه ، 1390
تعداد ارسالها: 4
امتياز: 137
تشکر شده 0 بار در 0 پست

ارسالارسال شده در: يكشنبه، 20 شهريور ماه ، 1390 19:11:56    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

سلام. ببخشید اگه می شه بگید با min چه درصدهایی میشه پرتو پزشکی قبول شد؟ و اگه میشه کسی که این رشته رو خونده در مقطع ارشد معرفی کنید چون واقعا" من بین پرتو و فیزیک پزشکی موندم.

نويسنده پيغام

m99
کاربر جدید
کاربر جدید

27 بهمن ماه ، 1387
تعداد ارسالها: 3
امتياز: 449
تشکر شده 0 بار در 0 پست

ارسالارسال شده در: سه شنبه، 19 مهر ماه ، 1390 21:54:03    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

سلام
من کارشناسی رادیولوژی می خونم آیا میشه مهندسی هسته ای گرایش پرتوپزشکی علوم و تحقیقات امتحان بدم.
دانشگاه آزار کجاها این رشته رو می گیره؟

نويسنده پيغام

navid
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت

13 فروردين ماه ، 1387
تعداد ارسالها: 280
امتياز: 29195
تشکر کرده: 54
تشکر شده 46 بار در 41 پست

محل سكونت: تهران

ارسالارسال شده در: شنبه، 30 مهر ماه ، 1390 14:16:42    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

m99 مي نويسد:
سلام
من کارشناسی رادیولوژی می خونم آیا میشه مهندسی هسته ای گرایش پرتوپزشکی علوم و تحقیقات امتحان بدم.
دانشگاه آزار کجاها این رشته رو می گیره؟

چرا نمی تونی، خوبم می تونید

عضويت در سايت / ورود به سايت
وبلاگ علمی شخصی
تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند.
مدیر گروه آموزشی اهورا
تنها کاربران عضو سايت قادر به مشاهده لينک ها هستند.
مدیر مسئول نشریه ادبی اهورا

رويت مشخصات كاربر ارسال پيغام شخصي بازديد از سايت ارسال كننده مطلب

نويسنده پيغام

m99
کاربر جدید
کاربر جدید

27 بهمن ماه ، 1387
امتياز: 449
تشکر شده 0 بار در 0 پست

ارسالارسال شده در: يكشنبه، 20 آذر ماه ، 1390 21:34:07    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

دانشجوی رادیولوژی هستم می خوام مهندسی هسته گرایش پرتوپزشکی شرکت کنم .در مورد بازار کار این رشته اطلاعات لازم رو بدهید.
با تشکر

نويسنده پيغام

sahar_mirzaye68
کاربر جدید
کاربر جدید

18 فروردين ماه ، 1391
تعداد ارسالها: 2
امتياز: 24
تشکر شده 0 بار در 0 پست

ارسالارسال شده در: جمعه، 18 فروردين ماه ، 1391 20:15:57    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

salam.mikhastam bebinam kasi kilide soalate parto pezeshkiye azado az 85 ta 90 ro dare?

نويسنده پيغام

hissss
کاربر جدید
کاربر جدید

5 خرداد ماه ، 1391
تعداد ارسالها: 2
امتياز: 16
تشکر شده 0 بار در 0 پست

ارسالارسال شده در: دوشنبه، 15 خرداد ماه ، 1391 11:49:29    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

سلام می خواستم بدونم از رشته ی پرتو پشکی به چه رشته هایی در کارشناسی ارشد میشه تغییر رشته داد؟

نويسنده پيغام

zidane
پرتو شناس
پرتو شناس

1 خرداد ماه ، 1389
تعداد ارسالها: 5
امتياز: 162
تشکر شده 0 بار در 0 پست

ارسالارسال شده در: چهارشنبه، 17 خرداد ماه ، 1391 12:28:59    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

در ازمون ارشد می تونید در هر رشته ای شرکت کنید اما باید دروس مرتبط با اون رشته رو امتحان بدید.....

رويت مشخصات كاربر ارسال پيغام شخصي ارسال ايميل بازديد از سايت ارسال كننده مطلب

نويسنده پيغام

foomezhi
کاربر جدید
کاربر جدید

16 فروردين ماه ، 1391
امتياز: 8
تشکر شده 0 بار در 0 پست

ارسالارسال شده در: دوشنبه، 12 تير ماه ، 1391 21:08:07    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

saghar21 مي نويسد:
سلام. ببخشید اگه می شه بگید با min چه درصدهایی میشه پرتو پزشکی قبول شد؟ و اگه میشه کسی که این رشته رو خونده در مقطع ارشد معرفی کنید چون واقعا" من بین پرتو و فیزیک پزشکی موندم.

برای فیزیک پزشکی بازار کار هست و براشون ردیف کاری مشخص وجود داره ولی برای پرتو پزشکی نه!

نويسنده پيغام

taraneh
کاربر جدید
کاربر جدید

12 ارديبهشت ماه ، 1391
امتياز: 40
تشکر شده 0 بار در 0 پست

محل سكونت: تهران

ارسالارسال شده در: سه شنبه، 20 تير ماه ، 1391 09:08:36    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

با سلام . امیدوارم این دفعه جواب سوالم را بگیرم. 1. تفاوت کارشناسی ارشد فیزیک پزشکی با مهندسی هسته ای ( گرایش پرتو پزشکی ) چیست؟ 2. بازار کار کدام یک از این دو رشته در مقطع کارشناسی ارشد بهتر است؟ با تشکر

نويسنده پيغام

evo
پرتوشناس ارشد
پرتوشناس ارشد

22 آذر ماه ، 1389
تعداد ارسالها: 26
امتياز: 377
تشکر کرده: 5
تشکر شده 8 بار در 5 پست

ارسالارسال شده در: يكشنبه، 25 تير ماه ، 1391 11:35:28    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

taraneh مي نويسد:
با سلام . امیدوارم این دفعه جواب سوالم را بگیرم. 1. تفاوت کارشناسی ارشد فیزیک پزشکی با مهندسی هسته ای ( گرایش پرتو پزشکی ) چیست؟ 2. بازار کار کدام یک از این دو رشته در مقطع کارشناسی ارشد بهتر است؟ با تشکر

کاش یه تاپیک جدا می زدین به امید اینکه این پست بیشتر دیده بشه و نظر بقیه رو هم بدونیم! راستش من از صحبتای یکی از اساتید اینجوری برداشت کردم که این رشته ترکیبی از فیزیک پزشکی و مهندسی پزشکی هست و در واقع یکی از اختراعات تنی چند از اساتید هست که مثلا میخواستن یه مهندسی همه کاره (که از عهده ی کارای دو رشته ی مزبور بربیاد )ایجاد کنن ولی درواقع یه مهندس همه کاره ی هیچ کاره درست کردن البته این به معنی زیر سوال بردن توانایی های فارغ التحصیلای این رشته نیست بلکه بیشتر به این معنی ه که در بازار کار این رشته چندان تحویل گرفته نمیشه و فیزیک پزشکی بهش ترجیح داده میشه.
بازار کارش هم همون فیزیک پزشکی بهتره ولی بهرحال اگه آدم با استعداد و پشتکاری هستی همیشه کار برات هست و میتونی خودتو ثابت کنی فقط کافیه یه کم زرنگ باشی و مثلا بدونی پایان نامه تو با چه استاد و تو چه ارگانی برداری.
این برداشت شخصی من از یه سری تجربیات و نظرای دیگران بود و خوشحال میشم سایرین هم نظرشون رو بگن Smile

تمامي مطالب ارسال شده:   
ارسال موضوع جديد   پاسخ به اين موضوع   ارسال تشکر

www.medrad.ir صفحه اول انجمن -> مهندسی پرتو پزشکی

زمان پيشفرض سايت: ساعت گرينويچ + 3.5 ساعت
رفتن به صفحه قبلي  1, 2, 3, 4  بعدي
صفحه 2 از 4

نام کاربري:      کلمه عبور:     

~ يا ~
عضويت در سايت