خوش آمديد!
05:36 چهارشنبه 30 آبان ماه ، 1397
سایت جامع پرتوپزشكی و فیزیک پزشکی: Forums

www.medrad.ir - نمايش موضوعات - ادامه تحصیل در فیزیک هسته ای یا ؟
 سوالات رايج مربوط به تالارهاي گفتمان   جستجو    ليست كاربران   گروههاي كاربري    مشخصات   ورود به سيستم و كنترل پيغامهاي شخصي   ورود به سيستم
ادامه تحصیل در فیزیک هسته ای یا ؟

ارسال موضوع جديد   پاسخ به اين موضوع    www.medrad.ir صفحه اول انجمن -> مهندسی راکتور

نويسنده پيغام

mohammad3000
پرتوشناس ارشد
پرتوشناس ارشد

وضعيت: آفلاين
25 اسفند ماه ، 1387
تعداد ارسالها: 24
امتياز: 873
تشکر کرده: 0
تشکر شده 2 بار در 2 پست

ارسالارسال شده در: سه شنبه، 13 مرداد ماه ، 1388 11:17:28    موضوع مطلب: ادامه تحصیل در فیزیک هسته ای یا ؟ پاسخ همراه با اعلان

بازم سلام
من امسال سال اول فیزیک هسته ای هستم به نظر شما بهتر است همین رشته را ادامه دهم یا دویاره کنکور دهم و مهندسی هسته ای بخوانم؟
اگر مهندسی هسته ای بخوانم چون دانشگاه های دولتی در مقطع لیسانس مهندسی هسته ای ندارند مدرک معتبری برای شرکت در ازمون فوق لیسانس دولتی است یانه اصلا با مدرک مهندسی هسته ای علوم تحقیقات می توانم در کارشناسی ارشد دولتی شرکت کنم؟
منتظرم
بای

رويت مشخصات كاربر ارسال پيغام شخصي

نويسنده پيغام

amir_1985us
مدیر
مدیر

23 ارديبهشت ماه ، 1387
تعداد ارسالها: 22
امتياز: 5070
تشکر شده 6 بار در 4 پست

ارسالارسال شده در: يكشنبه، 18 مرداد ماه ، 1388 15:24:06    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

آخه چه کاریه ؟؟؟
بشین همون فیزیک هسته ای رو مثل انسان های متمدن بخون و بعد برای فوق لیسانست تصمیم بگیر که می خوای چی بخونی. مهندسی هسته ای در مقطع لیسانس هیچ ارزشی نداره و به درد نمی خوره.
با مدرک مهندسی هسته ای علوم و تحقیقات هم می تونی در کارشناسی ارشد دولتی شرکت کنی ولی رشته خودت رو ادامه بده و این اشتباه رو نکن.

رويت مشخصات كاربر ارسال پيغام شخصي ارسال ايميل بازديد از سايت ارسال كننده مطلب شناسه Yahoo

نويسنده پيغام

beyjur
کاربر جدید
کاربر جدید

19 شهريور ماه ، 1388
تعداد ارسالها: 1
امتياز: 54
تشکر شده 0 بار در 0 پست

ارسالارسال شده در: پنجشنبه، 19 شهريور ماه ، 1388 23:21:47    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

سلام.
فیزیک اصلا به درد نمی خوره. منم لیسانس فیزیک هسته ای دارم از دانشگاه صنعتی، اما بیکارم.
هر جا رفتم بابت کار گفتن لیسانس مهندسی میخوان با معدل بالا
در کل با لیسانس فیزیک بیکاری

نويسنده پيغام

amkh
پرتوشناس باسابقه
پرتوشناس باسابقه

24 شهريور ماه ، 1388
تعداد ارسالها: 19
امتياز: 2385
تشکر کرده: 5
تشکر شده 6 بار در 5 پست

محل سكونت: مشهد

ارسالارسال شده در: جمعه، 27 شهريور ماه ، 1388 00:23:16    موضوع مطلب: پاسخ همراه با اعلان

سلام . اگر میخوای تا بالاتر از لیسانس بخونی همین رو ادامه بده .بعد برای کارشناسی ارشد برو مهندسی هسته ای. چون خیلی فیزیک هسته ای فایده ای نداره . فوق فوقش میشی استاد دانشگاه . برای ارشد بخون مهندسی هسته ای رو

کاربرانی که برای این ارسال از amkh تشکر کرده اند navid
تمامي مطالب ارسال شده:   
ارسال موضوع جديد   پاسخ به اين موضوع   

www.medrad.ir صفحه اول انجمن -> مهندسی راکتور

زمان پيشفرض سايت: ساعت گرينويچ + 3.5 ساعت
صفحه 1 از 1

نام کاربري:      کلمه عبور:     

~ يا ~
عضويت در سايت