سایت مرکز رادیوتراپی جرجانی (امام حسین(ع)) تاریخ : دوشنبه، 27 آذر ماه ، 1391
موضوع : خبر


وبسایت مرکز رادیوتراپی جرجانی (بیمارستان امام حسین(ع)) راه اندازی گردید.

تاریخچه و هدف مرکز جرجانی: مرکز رادیوتراپی انکولوژی و پزشکی هسته ای جرجانی که از سال 1386 به نام موسّسش دکتر سیّد حسین مرتضوی نامیده می شود با سابقه ای بیش ازچهل سال به عنوان اولین بخش کلاسیک انکولوژی در سطح کشور در خدمت بیماران مبتلا به سرطان بوده و همواره با ارائه بهترین...

مرکز رادیوتراپی انکولوژی و پزشکی هسته ای جرجانی که از سال 1386 به نام موسّسش دکتر سیّد حسین مرتضوی نامیده می شود با سابقه ای بیش ازچهل سال به عنوان اولین بخش کلاسیک انکولوژی در سطح کشور در خدمت بیماران مبتلا به سرطان بوده و همواره با ارائه بهترین خدمات توسط اعضای هیأت علمی مجرب و تجهیزات به روز و کامل در کشور پیشرو بوده است و امروزافتخار می نماییم که با گذشت سالهای پرنشیب و فراز توانسته ایم خدمتی درجهت افزایش سلامتی ،آسایش و آرامش مردم خوب کشورمان ارائه کرده و امیدواریم راه اندازی این سایت نیز نقطه عطفی برای خدمت رسانی بهتر به همه احاد مردم جامعه به ویژه بیماران مبتلا به سرطان و پزشکان دلسوز باشد.

این مرکز در حال حاضر با ساختمانی وسیع، تجهیزات کامل و منحصر به فرد در کشور، همراه با اعضای هیئت علمی کارآزموده به عنوان یکی از قطب های سرطان کشور سالانه به بیش از 2000 بیمار مبتلا به سرطان خدماتی همچون انواع رادیوتراپی، شیمی درمانی، هورمون درمانی، درمانهای تسکینی و اقدامات تشخیصی در زمینه طب هسته ای ارائه می کند. این بخش همچنین با تربیت بیش از شصت نفر متخصص رادیوتراپی در سطح کشور و با پذیرش سالانه 5 دستیار در زمینه پرورش نیروی تخصصی در درمان سرطان پیشرو می باشد.

در حال حاضر این بخش دارای 10 نفر عضو هیئت علمی شامل 8 نفر متخصص رادیوتراپی انکولوژی ، یک نفر متخصص فیزیک پزشکی ، یک نفر متخصص طب هسته ای، سه نفر فیزیسیست (پرتو پزشکی و فیزیک پزشکی) و  دو نفر متخصص رادیوتراپی انکولوژی غیر هیئت علمی میباشد.

آدرس وبسایت:

www.jccac.ir


وبسایت مرکز رادیوتراپی جرجانی بیمارستان امام حسینمنبع این مقاله : سایت جامع پرتوپزشكی و فیزیک پزشکی
http://www.medrad.ir/

آدرس این مطلب :
http://www.medrad.ir//modules.php?name=News&file=article&sid=171